Nie ma wejściówek na Beskid Tango Maraton!

NIE MA WEJŚCIÓWEK W TYM ROKU!
Kochani, zainteresowanie jubileuszowym Beskid Tango Maraton (4-6.01.2019 w hotelu Belweder w Ustroniu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie możemy już przyjąć żadnego zgłoszenia dla uczestników na cały maraton a tym bardziej pojedynczych wejść na wieczory czy popołudniówki. Przepraszamy serdecznie wszystkich, którzy wybierali się aby tylko wpaść na kilka godzin i potańczyć.

Jednakże zapraszamy wszystkich na:
  • Gran Belweder Milongę (Befor Milongę) w Hotelu Belweder (Ustroń) w dniu poprzedzającym maraton 3.01.2019 (czwartek) w godiznach 20:00-24:00. Wstęp 10 PLN a bezpłatny dla uczestników maratonu. 
  • TDJ Ajit Bubber (Cypr) 
oraz na
  • After Party w niedzielę 6.01.2019 tym razem do Bielska-Białej do klimatycznego Metrum Jazz Club w godzinach 17:00-24:00. Wstęp dla wszystkich płatny 15 PLN. 
  • TDJ Krzysztof Rumiński (17:00- 21:00) & TDJane (Katharina Gewert) (21:00-24:)
Chcielibyśmy także zaanonsować brak możliwości wnoszenia do restauracji (sali balowej) i baru własnych napoi bezalkoholowych i alkoholowych. Zostaliśmy poproszeni (a nawet wpisano do umowy punkt o obciążeniu pięciokrotną kwotą netto danego asortymentu ) o korzystanie z usług gastronomicznych wyłącznie oferowanych przez Hotel w restauracjach i barach.
Prosimy o zrozumienie i pełną współpracę.
===================
We would like to announce the inability to bring to the restaurant (ballroom) and the bar of our own non-alcoholic and alcoholic beverages. We have been asked (and even included in the contract a point with a five-times net amount of a given range) for the use of catering services exclusively offered by the Hotel in restaurants and bars.
We ask for understanding and full cooperation.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz